Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

PARTNEŘI

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

Jak psát web

Jak psát web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HOISTFITNESS » HOISTFITNESS

Zařízení s kvalitou a přesností spojené s přirozeným pohybem vytváří maximální výsledek.

 

 

Již 40 let zkušeností...

HOIST® - Prvotřídní stroje, které umožňují přirozený pohyb, jsou klíčem k dosažení maximálního tréninku." Již 40 let je HOIST® specialista a přední špičkový výrobce fitness zařízení ve světě fitness. Vývoj, který započal v roce 1977, kdy dva američtí majitelé posilovny začali stavět své vlastní studiové vybavení. Od samého začátku se Kalifornská pozornost zaměřila na řadu inovatívních produktů. HOIST® pravidelně nastavuje nové průmyslové standardy ve fitness vybavení. Sídlo a administrativu mají v ústředí společnosti HOIST® v San Diegu o rozloze 12 000 m², kde se věnují novým výrobkům, které budou i nadále spojovat dlouhou životnost a technické inovace. Produkty HOIST® jsou dnes k dispozici po celém světě. HOIST® to je inovativní design a bezkonkurenční kvalita.Výrobky HOIST® najdete v prostorách hotelů, škol,  výcvikových táborech, v nemocnicích, v požárních a policejních stanicích. Společnost HOIST® je také dodavatelem pro americkou armádu již více než 25 let. Výrobky HOIST® jsou opravdovým důkazem kvality s dlouhodobou 10 letou zárukou .

 

 Hlavní sídlo společnosti Hoist Fitness, Poway (CA)

 

 

Mezinárodní publicita

"ROC-IT® je skutečnou inovací ve světě kulturistiky, která kombinuje perfektní biomechaniku a zábavu a vytváří neuvěřitelný pohyb a nezapomenutelný zážitek." Klobouk dolů před HOIST® a jejich patentům, které pomáhájí klubům přitahovat každého jednotlivce ke kulturistice. "

--Cédric X. Bryant, Ph.D., FACSM, vedoucí vědecký pracovník - ACE

 

"Jsem ohromen, kolik biomechanických a fyziologických výhod řada ROC-IT® přináší, které chybějí na běžných cvičebních strojích, které najdete běžně v posilovně - jen zkuste měřit rozdíl!"

--Fabio Comana, ACE Scholar (Americká rada pro cvičení), San Diego, CA

 

"Řada ROC-IT není jako každý jiný produkt pro trénink na trhu. Jsme nadšeni tím, že je součástí našeho vybavení pro naše členy."

--Bruce Ebel, GG Holdings and Representative of Gold´s Gym Downtown Pittsburgh

 

"ROC-IT® přináší zábavu zpět do fitness a zároveň nabízí bezpečné, výsledné cvičení pro ženy všech věkových kategorií nebo úrovně fitness!"

--Gretchen Shannon, Fit Zone For Women®

 

"HOIST přináší inovativní produkty, které inspirují jak naše členy, tak členy týmu. Jsme obrovští fanoušci zařízení HOIST."

--Carl C. Liebert III, Chief Executive Officer, 24 Hour Fitness Worldwide

 

"Jsem zákazníkem HOIST více než 20 let. Pořídil jsem je do všech svých klubů, stroje které Vám budou vydělávat!"

--Jerry McCall, Owner, Gold´s Gyms of San Jose, CA

 

"Uživatelé a sportovní specialisté patentu ROC-IT - jednoznačně projevili uznání ergonomické nadřazenosti a ekonomického standardu profesionálních produktů Hoist Fitness."

--Fitness Mexicali, Mexiko  

 

"Pohledy veřejnosti na modely ROC-IT změnil názor lidí na fyzické cvičení, takže se opravdu můžete bavit při cvičení." 

 --Timothy Schliebe, majitel / zakladatel / osobní trenér - tréninkový klub, San Diego, CA

 

"Klub a jeho členové byli s HOIST ROC-IT velmi úspěšní a dopad ROC-IT na klub byl fenomenální." 

--Cédric X. Bryant, Ph.D., FACSM, vedoucí vědecký pracovník - ACE