Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

PARTNEŘI

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

Jak psát web

Jak psát web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O NÁS » O NÁS
Vítejte na portálu posilovacích strojů a zařízení HOIST FITNESS CZ

Nejvýhodnější podmínky pro koupí posilovacích strojů a zařízení zn. HOIST Made in USA.

Dáme Vám tu nejlepší nabídku na trhu!

Díky flexibilnímu řízení pokrýváme celé území České a Slovenské republiky, napříč všemi segmenty vybavení pro sportovní zařízení, centra, kluby, školy a v neposlední řade pro jednotlivce. Jsme komplexní dodavatelé  vnitřních a vnějších posilovacích strojů, multifunkčních hřišť,  hřišť proti vandalismu – od inženýrství až po jejich realizaci.

Díky letitým zkušenostem, vysoce kvalitních výrobků certifikovaných v Německu, výrobků Made in USA,  kompaktnímu týmu profesionálů, garantujeme nejvyšší kvalitu ve vztahu k ceně. Kvalitou námi nabízených výrobku můžete počítat  z úsporami v provozních nákladech sportovních zařízení a sportovních staveb. Uvědomujeme si i význam podpory a spolupráce se školstvím. Naše společnost je jediným dodavatelem fitness zařízení pro mládež.