Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

PARTNEŘI

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

/fotky69775/solar_golf_cart_airport.jpg

Jak psát web

Jak psát web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PROFESIONÁLNÍ FITNESS / Série pro mládež KL

Dynamické působení a pohyb špičkového okruhu HOIST® KL povzbuzuje děti k cvičení simulováním pohybu jízdy! Konečně, děti budou chtít pracovat, protože je to zábava! Toto inovativní 9-dílné řešení řeší problematiku obezity mládeže s průlomovým inženýrstvím. Určeno speciálně pro děti, okruh HOIST® KL účinně a bezpečně rozšiřuje tlakové síly cvičení na více než jen jeden izolovaný kloub, což významně snižuje možnost poškození nebo zranění vyvíjejících se svalů, kloubů a kostí.

Řešení dětské obezity!

Dětská obezita může být škodlivá pro emoční a tělesné zdraví rostoucího dítěte s trvalými následky do dospělosti. Tento problém nadále roste alarmujícím tempem a postihuje děti a dospívající všech věkových kategorií, rasy a pohlaví.

Až 70% dospívajících mladistvých nebo dospělých osob s nadváhou má šanci zvrátit tento stav. 

Ve snaze poskytnout řešení problému dětské obezity se společnost HOIST® pokoušela najít řešení v rozsáhlém výzkumu a vývoji série KL s pomocí odborníků.